Våra engagerade revisorer och redovisningskonsulter

Vårt team på Anroli Revision består av nio medarbetare uppdelade i Mora, Dala-Järna och Idre. Vi har olika specialistområden och inriktningar, men har samma målsättning att hjälpa dig med det som behövs för just ditt företag.

Här nedan finner du kontaktuppgifter till våra medarbetare.
Du kan även nå oss på: kontakt@anroli.se.

Robin Lindkvist: Auktoriserad revisor i Mora, Idre, Dala-Järna, Dalarna

Auktoriserad revisor

Robin Lindkvist

robin@anroli.se
070-324 94 26

Henrik Östlund Rämgård: Revisor i Mora, Idre, Dala-Järna, Dalarna

Revisor

Henrik Östlund Rämgård

henrik@anroli.se
073-091 65 62

Dennis Lindkvist: redovisningskonsult i Mora, Idre, Dala-Järna, Dalarna

Redovisningskonsult

Dennis Lindkvist

dennis@anroli.se
073-349 01 92

Anna Lindkvist: redovisningskonsult i Mora, Idre, Dala-Järna, Dalarna

Redovisningskonsult

Anna Lindkvist

anna@anroli.se
073-936 24 44

Camilla Morris: redovisningskonsult i Mora, Idre, Dala-Järna, Dalarna

Redovisningskonsult

Camilla Morris

camilla@anroli.se
070-891 18 72

Lena Backsell: redovisningskonsult i Mora, Idre, Dala-Järna, Dalarna

Redovisningskonsult

Lena Backsell

lena@anroli.se
073-261 06 53

Fern Pruekwatcharakun: Revisorsassistent i Mora, Idre, Dala-Järna, Dalarna

Revisorsassistent

Fern Pruekwatcharakun

fern@anroli.se
076-894 71 56

Hanna Zetterman: redovisning och lönekonsult i Mora, Idre, Dala-Järna, Dalarna

Redovisningskonsult

Hanna Zetterman

hanna@anroli.se
076-628 18 27

© 2022 - ANROLI Revision AB